Broş

1.61 ct. Elmas Broş

1.61 ct. Elmas Broş

PR27875

Tükendi

20.203 TL x 3 taksit

2.77 ct. Elmas Zümrüt Broş

2.77 ct. Elmas Zümrüt Broş

PR27946

Tükendi

20.656 TL x 3 taksit

3.64 ct. Pırlanta Elmas Broş

3.64 ct. Pırlanta Elmas Broş

PR28029

Tükendi

24.942 TL x 3 taksit

2.36 ct. Elmas Pırlanta Broş

2.36 ct. Elmas Pırlanta Broş

PR27937

Tükendi

30.308 TL x 3 taksit

2.00 ct. Elmas Broş

2.00 ct. Elmas Broş

PR27750

Tükendi

37.689 TL x 3 taksit

5.25 ct. Elmas Broş

5.25 ct. Elmas Broş

PR46453

Tükendi

51.166 TL x 3 taksit

Elmas Broşlar

Elmas broşlar, geleneksel mücevherler arasında en seçkin ve kusursuz anlama sahip olan aksesuarlardandır. Özel günlerde, davetlerde, toplantılarda ya da benzeri her türden etkinlikle elmas broşların göz kamaştıran ışıltısıyla tarzınıza zarafet ve estetik katabilirsiniz. Pırlantam’ın seçkin kadınlara özel olarak tasarladığı elmas broş koleksiyonu, birbirinden ayrıcalıklı modellere ev sahipliği yapıyor.

Pırlantam kalitesini, ayrıcalıklarını ve zarafetini derinlikli olarak hissedebileceğiniz koleksiyonda özel tasarımlar ön plana çıkıyor. Tıpkı elmas gibi özel ve ışıltılı tasarımlar, modern ve iddialı dokunuşlarla eşsiz bir görünüm elde ediyor. Pırlantam’ın benzer siz koleksiyonunda yer alan özel parçalarla her ortamda ışıltınızı koruyabilir, elmas broşun muhteşem dokusunu tarzınıza taşıyabilirsiniz.

Elmas Broş Modelleri

Elmas broş modelleri, Pırlantam’ın özgün ve benzersiz dokunuşlarıyla hayat buluyor. Her tarza, zevke ve bütçeye hitap eden seçkin modeller, kombinlerinizi tamamlarken güzelliğinize ışıltı katıyor. Pırlantam’ın seçkin parçalarla dolu özel elmas broş koleksiyonunda özellikle geleneksel motif ve detaylarla işlenmiş modeller dikkat çekiyor.

Klasik motiflerin büyüleyici estetiğini göz kamaştıran tasarımlarla sunan benzersiz elmas broş modelleri, tarzınıza kusursuzluk katacak. Ayrıca koleksiyonda tamamen modern tasarımların yer aldığı modeller de bulunuyor. Zümrüdün büyüleyici ışıltısıyla elmas kusursuzluğunun birlikte yer aldığı benzersiz elmas broşlar, tarzınıza ışıltı katmakla kalmayacak, kombinlerinizi büyüleyici kılacaktır.

Elmas Broş Fiyatları

Elmas broş fiyatları, tercih edeceğiniz elmas broşun karat özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte elmas broş fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör de elmasın kalitesi ve diğer özellikleri. Pırlantam, en kaliteli elmas üreticilerinden temin ettiği tabiatın en seçkin taşı olan elmasları, düşük fiyatlandırma politikasıyla sunuyor. Pırlantam’ın seçkin koleksiyonunda yer alan benzersiz elmas broş modelleriyle tarzınızı her ortamda eşsiz kılabilirsiniz.

Elmas broşlar, sevdikleriniz için en ayrıcalıklı ve seçkin armağanlardandır. Özel anlarda, özel günlerde ve sevdiklerinizle sevginizi paylaşacağınız her anda elmas broşların ışıltısını tercih edebilirsiniz. Anlam dolu yapılarıyla, unutulmaz ve eşsiz bir armağan olacak elmas broşlar, sevdikleriniz için özel anların anılara dönüşerek sonsuza dek yaşamasını sağlayacaktır. Kusursuz tasarımların, yüksek kalite elmas ile kurduğu eşsiz uyum Pırlantam’ın seçkin elmas broş koleksiyonunda!

Crealive