Kol Düğmeleri

0.20 Karat Pırlanta Çelik Kol Düğmesi

0.20 Karat Pırlanta Çelik Kol Düğmesi

PR0071134

4.886 TL

1.645 TL x 3 taksit

Kol Düğmesi

Gömleklerin kol uçlarını birbirine bağlayan kol düğmeleri, estetik ve zarif detaylarıyla ön plana çıkan tasarımlardır. Geçmişten günümüze kullanılan ve erkeklerin şık bir görünüm elde etmelerine destek olan kol düğmelerinin her biri, yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Adına şarkılar yazılan kol düğmeleriyle hayatın her alanında benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Pırlantam kol düğmesi koleksiyonunda yer alan ve pırlantanın eşsiz gücünden yararlanılarak oluşturulan kol düğmeleri, özel günlerinizde ya da gündelik hayat içinde tarzınızla ön plana çıkmanızı sağlayacak. Klasik tasarımlı modellerin yanı sıra modern ve incelikli tasarımlar da Pırlantam ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor.

Kol Düğmesi Modelleri

Pırlanta, mücevher dünyasında olduğu kadar aksesuar dünyasında da kendisine çok özel bir yer edinen tasarımlardan bir tanesidir. Bu nedenle birçok farklı ürünün temelinde, ışıltısıyla göz kamaştıran kol düğmeleri bulunuyor. Pırlantam, tarz sahibi erkeklerin arzu ettikleri görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşabilmesi için birbirinden özel tasarımları bir araya getirmiştir.

Pırlanta çelik kol düğmeleri ile tarzınıza zarafet katabilirsiniz. Çelikten tasarlandığı için uzun süreli kullanımı mümkün kılan çelik kol düğmelerinin yanı sıra zarif detaylarıyla hareketlilik kazanmış tasarımlar arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Fark yaratan tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi tercih edebilir, özel günlerinizde olduğu kadar iş hayatında da kombinlerinize estetik ve şık bir görünüm katabilirsiniz.

Kol Düğmesi Fiyatları

Yenilikçi tasarımları bünyesinde barındıran kol düğmesi koleksiyonu, hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımların sizlere ulaşmasını sağlıyor. Gömleklerin kol uçlarında kullanılan ve benzersiz bir tarzı mümkün kılan kol düğmeleri, erkeklerin estetik görünüm taleplerini başarılı bir şekilde karşılıyor.

Sevdiklerinize çok özel hediyeler sunmak istiyorsanız, benzersiz tasarımlar arasından sizlere sunulan kol düğmesi modellerini inceleyebilirsiniz. Klasik çizgilerle tasarlanan ve göz alıcı detayları bünyesinde barındıran tasarımların yanı sıra çok daha modern bir görünüm elde eden tasarımlara da çok özel fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pırlantam, hayatın her alanında kullanabileceğiniz ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz tasarımları sizlere çok özel fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Şık, zarif ve modern bir görünüm için eşsiz kol düğmesi tasarımları arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Crealive