İade Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Sipariş verilen ürün bilgilerinde -%10,+%10 oynama payı olabilir. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 21 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.pirlantam.com ürünü teslim almaz ve bedelini iade etmez.

Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, v.s) kesinlikle iade alınamamaktadır.

Yüzüklerde özel ölçü yapılan (10-17 ölçü) haricindeki ölçülerdeki ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. (6,7,8,9-18,19,20,21 v.b.)

www.pirlantam.com adresinden satın alınan ürünlerde FATURA TUTARI üstünden iade işlemlerinde %40, değişim işlemlerinde %20 kesinti yapılmaktadır. 

www.pirlantam.com'dan yapmış olduğunuz alışverişi iptal edebilirsiniz.

1. Ürün henüz gönderilmediyse; sabah saat 10:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında mail yoluyla yada telefon ederek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Pazar günleri hariç.
2. Ürün kargoya verildiyse; yukarıdaki yöntemlerden biri ile bize haber verdikten sonra, ürün faturası, kargo teslim belgesi ve  ürünün kendisini bize sağlam ve eksiksiz olarak ulaştırdığınız takdirde iptal işlemleriniz geçerlilik kazanır.

Havale ve Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali sonrasında ürün yada ürünlerin bedeli işlem başladıktan 21 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerin iptali ve iadesi sonrası bedelin tarafınıza yansıması için geçecek olan süre  tamamen kullanmakta olduğunuz bankanın insiyatifindedir. Bu sürenin kısa yada gereğinden uzun olması  www.pirlantam.com'un elinde olmayan ve etkisinin olamadığı bir durumdur.

 

 

İade ve Tamir Bakım Formu

Sanal Mağaza tarafından size verilen gönderi bilgileri ile Yurtiçi Kargo veya diğer kargo firmaları üzerinden gönderim yapabilirsiniz. Lütfen kargo içerisinde DEĞERLİ bir ürün (pırlanta, altın, yüzük, kolye vb ifadelerin) olduğunu BELİRTMEYİNİZ. Alıcı olarak size verilen isim üzerine gönderim yapabilirsiniz. Ürün güvenirliği açısından Emel Diamond ismini kullanmayınız. Kargo paketinizin resmini çekip görünür bir şekilde bize iletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüze sigorta yapılmayıp kaybolan kargolardan firmamız sorumlu değildir.

 
 
 
 
 
 
Crealive