Pırlanta Baget Bileklikler

1.15 Karat Baget Pırlanta Bileklik

1.15 Karat Baget Pırlanta Bileklik

PRC001400

29.440 TL

9.912 TL x 3 taksit

Baget Pırlanta Bileklik

 

Pırlanta baget bileklikler, yüzyıllardır aşkı ve sevgiyi sembolize eden bileklik modelleri arasında yer alır. Sade ve şık bir kombin sunan bu tür bileklikler, özel günlerin yanı sıra gündelik hayat içinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Pırlantanın dikdörtgen kesimi olarak bilinen baget, yüzüklere olduğu kadar bilekliklere de hayat vermektedir.

Minimalize edilmiş pırlantalarla hareketlilik kazanan tasarımların yanı sıra çok daha gösterişli tasarımların bulunduğunu söylemek de mümkün. Siz tarzınızı belirleyin, Pırlantam tarzınıza özel pırlanta baget bileklikleri sizlere sunsun. Sadeliği ile göz dolduran pırlanta baget bilekliklerin yanı sıra şaşaalı tasarımlar da sizlerle!

Pırlanta Baget Bileklik Modelleri

Mücevher dünyasının en nazlı üyelerinden biri olan pırlanta baget bileklikler, şık ve zarif detaylarıyla güzelliğini ön plana çıkarıyor. Bileğin estetik bir görünüm kazanmasını sağlayan bu tür bileklikler, aynı zamanda gösterişli görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor. Sahip olduğu detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran pırlanta baget bileklikler, yenilikçi modelleri de bünyesinde barındırıyor.

Pırlanta baget zincir bileklik modelleri ile sade tarzınıza renk katabilirsiniz. Zincirin orta kısmında yer alan baget pırlanta, pırlantanın eşsizliğine ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra karat oranları birbirinden farklı olan pırlanta kelepçe bileklikler ile aradığınız zarafete ulaşabilirsiniz. Kalın bileklik modelleri arasında yer alması, özel günlerde şık ve estetik bir bileğe kavuşmak isteyenlere çok şey vadediyor. Sizler de baget pırlantanın dahil olduğu yenilikçi tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Pırlanta Baget Bileklik Fiyatları

Baget pırlantanın hayat verdiği, detayları ile ön plana çıkan pırlanta baget bileklikler hem özel günlerde hem de gündelik hayat içinde kullanılabiliyor. Estetik ve şık bir görünüm isteyen kadınlar için en özel hediyeler arasında yer alan pırlanta baget bileklikler, modern duruşu ile mücevher sektöründe kendisine özel bir yer ediniyor. Minimalize edilmiş pırlantalarla hareketlilik kazanan tasarımların yanı sıra çok daha göz alıcı ve şaşaalı tasarımlar da bulunuyor.

Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanan ve geniş bir ürün yelpazesi üzerinden sizlere sunulan pırlanta baget yüzüklere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Mücevher sektöründe elde etmiş olduğu deneyimi yenilikçi ürünler tasarlamak için kullanan Pırlantam, sizlere benzersiz ürünler sunmaya devam ediyor.

 

Crealive