Pırlanta Fantezi Bileklikler

0.01 Karat Pırlanta Kalp Bileklik
Yeni

0.01 Karat Pırlanta Kalp Bileklik

PRGK01634

1.673 TL

563 TL x 3 taksit

0.09 Karat Pırlanta Fantezi Bileklik
Yeni

0.09 Karat Pırlanta Fantezi Bileklik

PR0029472

6.920 TL

2.330 TL x 3 taksit

Fantezi Pırlanta Bileklikler

 

Pırlanta fantezi bileklikler, göz alıcı görünümleriyle kadınların her dönem ilgisini çeken bileklik modelleridir. Gücünü pırlantadan alan tasarımlar, hayatın her alanında estetik ve şık bir görünümü olanaklı kılıyor. Özel günlerin yanı sıra gündelik hayat içinde benzersiz bir görünüm için tercih edebileceğiniz fantezi bileklikler, mücevher dünyasında ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor.

Özgünlükten yana olan kadınlara modern ve incelikli bileklik modelleri sunmakta olan Pırlantam, kendinizi her zaman özel hissetmenizi sağlıyor. Sade ve şık olmak mı istiyorsunuz, gösterişli bir bileklik mi aradığınız? Yenilikçi tasarımlarıyla Pırlantam, aradığınız tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı olanaklı hale getiriyor. Göz alıcı tasarımları incelemediniz mi hâlâ?

Pırlanta Fantezi Bileklik Modelleri

Pırlantanın ihtişamıyla tasarlanan, eşsiz detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken pırlanta fantezi bileklikler, bilekte muhteşem bir görünümü olanaklı hale getiriyor. Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanan her bir bileklik, güçlü hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Detaylara önem veren kadınlara sunulan bilekliklerin her biri, tasarımlar zenginliği de üzerinde taşıyor.

Eğer sadelikten yanaysanız çok daha ince ve sade tasarımlara yönelim gösterebilirsiniz. Pırlanta anahtar bileklikler, minik anahtar figürleriyle hareketlilik kazanmış çok özel tasarımlardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra çiçek figürüyle tasarlanan pırlanta fantezi bileklikler, aradığınız şıklığa ulaşmanızı olanaklı kılıyor. Minik pırlantalarla benzersiz bir görünüm elde eden bilekliklerin her biri, özel günlerin yanı sıra gündelik hayat içinde de kullanabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Pırlanta Fantezi Bileklik Fiyatları

Pırlanta fantezi bileklikler, mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinen pırlanta ile hareketlilik kazanan bileklik modelleridir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu tür bileklikler, estetik bir görünüm isteyen kadınların taleplerini karşılama noktasında oldukça başarılı. Çiçek, kalp gibi çok özel figürlerle tasarlanan fantezi bileklikler, aynı zamanda minimalize edilmiş pırlantalarla da ışıltılı bir görünüm kazanıyor.

Geniş bir ürün skalası üzerinden sizlere yenilikçi tasarımlar sunmakta olan Pırlantam, aradığınız tasarımlara mütevazi fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Sizlerle buluşan tasarımları inceleyerek estetik ve modern tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Göz alıcı bir görünüm, Pırlantam’ın eşsiz tasarımlarıyla her zaman ve her yerde mümkün!

 

Crealive