Pırlanta Fantezi Yüzükler

0.17 Karat Pırlanta Fantezi Yüzü
Yeni

0.17 Karat Pırlanta Fantezi Yüzü

PR0058683

11.177 TL

3.763 TL x 3 taksit

0.28 Karat Pırlanta Yüzük
Yeni

0.28 Karat Pırlanta Yüzük

PR0098001

23.057 TL

7.763 TL x 3 taksit

Fantazi Yüzükler

 

Takı dünyasında yer alan tasarımların her birinin kendisine özel bir çekim gücü vardır. Farklı şekilde tasarlanan ürünler, kadınların güzel ve estetik görünmeye yönelik ihtiyaçlarını çok özel bir şekilde karşılar. Pırlanta fantezi yüzükler de takı dünyasında kendisine özel bir yer edinen ve şık yapısıyla dikkatleri üzerine çeken ürün grupları arasında yer alıyor.

Fark yaratan tasarımlara hayat veren Pırlantam, pırlanta fantezi yüzük koleksiyonuyla sizlerle! Yenilikçi ve benzersiz tasarımlarıyla kadınlara bir tasarımdan çok daha fazlasını vadeden fantezi yüzükler, hayatın her alanında tercih sebebi oluyor. Sade bir tarz isteyenlere oldukça ince ve minimalist tasarımlar sunuluyor. Takıda gösterişten yana olan kadınlara ise büyük taşlarla hareketlilik kazanan tasarımlar ile zarif bir görünüm vadediliyor. Sizler de benzersiz tasarımlar arasından istediklerinize zahmetsizce ulaşmanın keyfini yaşayın!

Pırlanta Fantezi Yüzük Modelleri

Farklı tasarımlardan hoşlanan kadınlara sunulan pırlanta fantezi yüzükler, pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşıyor. İnce ve zarif tasarımlar, kadınların arzu ettikleri sadeliğe ulaşmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra minik taşlarla hareketlilik kazanan çok daha gösterişli tasarımlar bulunuyor. Pırlantam tarafından oluşturulan koleksiyonlar, her zevke uygun beştaş yüzük gibi tasarımları bünyesinde barındırıyor.

Kalp deseniyle dinamizm kazanan yüzükler, sevgiyi ve aşkı sembolize ediyor. Zincir desenleriyle tasarlanan fantezi yüzükler ise çok daha farklı tasarımlar isteyen kadınlara sunuluyor. Pırlantanın ahengini üzerinde taşıyan tasarımlara ulaşabilir, hayatın her alanında benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Pırlanta Fantezi Yüzük Fiyatları

Doğal taşlardan tasarlanan ve her zevke hitap etme konusunda bir hayli başarılı olan fantezi yüzükler, kadınların her ortamda şık ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanan her bir yüzük, benzersiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız kedili pırlanta fantezi yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Aradığınız her zaman zarafet ise bir büyük taşın çevresinde yer alan minik taşlarla hareketlilik kazanan tasarımlara sahip olabilirsiniz. Pırlantam, her bir modeli çok özel fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyor. Tarzınızla bütünlük kazanan tasarımlara mütevazi fiyatlarla sahip olabilir, hayatın her alanında göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Crealive