2.EL PIRLANTA KOLYE

0.10 ct. Pırlanta Fantazi Kolye
%60 İndirim

0.10 ct. Pırlanta Fantazi Kolye

PR0062928

25.457 TL 10.081 TL

3.394 TL x 3 taksit

0.05 Ct Pırlanta Harf Kolye
Yeni %60 İndirim

0.05 Ct Pırlanta Harf Kolye

PR0088797

29.176 TL 11.554 TL

3.890 TL x 3 taksit

0.20 Karat Pırlanta Baget Kolye
%60 İndirim

0.20 Karat Pırlanta Baget Kolye

PR84346

42.481 TL 16.822 TL

5.664 TL x 3 taksit

0.40 Ct Pırlanta Fantazi Kolye
Yeni %60 İndirim

0.40 Ct Pırlanta Fantazi Kolye

PR0054834

50.128 TL 19.851 TL

6.684 TL x 3 taksit

Pırlanta Kolyeler

Takı dünyasında kendisine özel bir yer edinen kolyeler, kombinlerin modern ve incelikli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Pırlantanın ihtişamlığını bünyesinde taşıyan pırlanta kolyeler, özel günlerde tercih sebebi olan takı ürünleri arasında kendisine özel bir yer ediniyor. Pırlanta safir kolyeler, pırlanta yakut kolyeler, pırlanta baget kolyeler ve özel tasarımlar; Pırlantam ile sizlerle buluşuyor.

Mücevher kutularının vazgeçilmezleri arasında yer alan pırlanta kolyeler, aynı zamanda aşkın ve mutluluğun da simgesi durumunda. Sahip olduğu bu çok özel misyon sayesinde nesillerden beri kullanılagelen pırlanta kolyeler, kadınların arzu ettikleri benzersizliğe ulaşmalarını olanaklı kılıyor. Sizler de yenilikçi ve modern tasarımlar arasından tarzınızı en iyi yansıtan modellere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlantam ile tasarlanan pırlanta kolyeler, yenilikçi tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Pırlantam’ın benzersiz pırlanta koleksiyonundaki her bir ürün, göz alıcı tasarımları bünyesinde barındırıyor. İhtişamıyla ön plana çıkan pırlanta baget kolyeler, farklı karat yapıları ile müşterilerle buluşuyor.

Deniz yıldızı deseniyle hareketlilik kazanan pırlanta deniz yıldızı kolyeleri gündelik hayat içerisinde kullanabilirsiniz. Tektaşın benzersizliğini üzerinde taşıyan tektaş kolyeler, arzu ettiğiniz şık ve zarif görünüme zahmetsizce ulaşmanızı sağlayacak. Tarzında farklı çizgiler isteyen kadınlara özel olarak sunulan pırlanta fil kolyeler, minik taşlarla hareketlilik kazanmış durumda.

Sizler de yenilikçi tasarımları inceleyebilir, arzu ettiğiniz modellere zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel taşlar ve pırlanta ile tasarlanan her bir kolye, hayatın her alanında tercih edilebilecek tasarımları bünyesinde barındırıyor.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Pırlantam, pırlantanın büyüsünü kullanarak göz alıcı tasarımlara hayat veriyor. Safir, yakut gibi taşlarla dinamizm elde eden tasarımların yer aldığı pırlanta kolye koleksiyonu, geleneğin modernize edilmiş hali. Her zevke ve her tarza uygun tasarımlar, benzersiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kalp, yıldız gibi çok özel desenlerle tasarlanan pırlanta kolyeler; özel günlerde olduğu kadar gündelik hayat içerisinde de tercih edilebiliyor.

Sizler de pırlanta kolyelerle şık ve zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız, pırlanta koleksiyonu içerisinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Modern ve incelikli tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi alabilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Crealive