Pırlanta Safir Yüzükler

0.32 ct. Pırlanta Safir Yüzük
%60 İndirim

0.32 ct. Pırlanta Safir Yüzük

PR0076608

14.605 TL 6.363 TL

2.142 TL x 3 taksit

0.84 ct. Pırlanta Safir Yüzük
%60 İndirim

0.84 ct. Pırlanta Safir Yüzük

PR0051504

19.508 TL 8.498 TL

2.861 TL x 3 taksit

1.15 ct. Pırlanta Safir Yüzük
%60 İndirim

1.15 ct. Pırlanta Safir Yüzük

PR0049684

28.132 TL 12.255 TL

4.126 TL x 3 taksit

Safir Yüzükler

Dünyanın en değerli taşlarından bir tanesi olan safir, takı dünyasındaki birçok ürünün benzersiz bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Kadınların arzuladıkları görünüme ulaşmasını sağlayan safir yüzükler, takı dünyasında kendisine çok özel bir yer edinen ürünlerden bir tanesi. Safirin farklı görünümleriyle benzersizliğini sunduğu ürünler, kadınların özel günlerde tarzıyla ön plana çıkmasını sağlıyor.

Klasik çizgiden moderne pek çok safir yüzük modeline ev sahipliği yapan Pırlantam, hayatın her alanında tercih edilebilen tasarımlarla sizlerle! Pırlantam ile hayat bulan safir yüzük modelleri arasından tercihte bulunabilir, şık ve zarif bir görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Safir Yüzük Modelleri

Safir ile tasarlanan yüzüklerin her biri, kadınların güzellik ve estetik kaygılarını gidermede oldukça başarılı. Mavi rengi seven ve mavinin özgür doğasına inanan kadınların ilgisini çeken safir yüzükler, aynı zamanda kadınlar üzerinde iyileştirici bir güce sahip. Asırlar önce soyluların taşı olarak bilinen safirle tasarlanan benzersiz yüzükler, hayatın her alanında göz alıcı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Safir taşın farklı formlarda kullanıldığı yüzük tasarımlarında karat yapıları da birbirinden farklı. Karat yapıları, safirin ağırlığını belirlediğinden, çok daha hacimli bir taştan tasarlanan tasarımlara da ulaşmanız mümkün. Minimalist yüzük tasarımları, arzu ettiğiniz sade görünüme ulaşmanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra çok daha ihtişamlı bir tasarım istiyorsanız, büyükçe taşlardan tasarlanan ürünlere yönelmeniz olanaklı. Fark yaratan tasarımların adresi olan Pırlantam, aradığınız modellere ulaşmanızı sağlıyor.

Pırlanta Safir Yüzük Fiyatları

Pırlanta safir yüzüklerde karat yapıları ve tasarımlar birbirinden farklı olduğu için fiyatlar arasında da farklılıklar meydana gelebilir. Safirin hacimce fazla olduğu tasarımların fiyatı diğerlerinden farklı olsa da Pırlantam, sizlere her bir tasarımı mütevazi fiyatlarla sunuyor. Benzersiz tasarımların adresi olan Pırlantam, her zevke uygun safir yüzük tasarımlarında bulunmaya devam ediyor.

Safirin çevresinde minik taşların yer aldığı tasarımlar, ihtişamı sevenler için oldukça ideal. Şık ve zarif bir görünüm isteyenler için safirin en saf haliyle tasarlanmış modellerin bulunduğunu belirtmek mümkün. Aradığınız tasarımlara Pırlantam ayrıcalığıyla ve çok özel fiyatlarla sahip olmanın keyfini yaşayın!

 

Crealive