Pırlanta Tektaş Kolyeler

0.05 Karat Pırlanta Tektaş Kolye
Yeni

0.05 Karat Pırlanta Tektaş Kolye

PR0099016

6.821 TL

2.297 TL x 3 taksit

0.40 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Kolye
Yeni

0.40 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Kolye

PR52464

7.217 TL

2.430 TL x 3 taksit

0.30 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Kolye
Yeni

0.30 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Kolye

PR51969

9.197 TL

3.097 TL x 3 taksit

0.10 Karat Pırlanta Tektaş Kolye
Yeni

0.10 Karat Pırlanta Tektaş Kolye

PR0053012

9.197 TL

3.097 TL x 3 taksit

0.15 Karat Pırlanta Tektaş Kolye
Yeni

0.15 Karat Pırlanta Tektaş Kolye

PR28668

11.771 TL

3.963 TL x 3 taksit

Pırlanta Tektaş Kolyeler

 

Pırlanta tektaş kolyeler, asaletin ve sevginin en ihtişamlı hali olan elmasın muhteşem yolculuğunun usta işçilikle buluşmasının son ürünüdür. Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan kolyelere, pırlantanın büyüleyici anlamını katan pırlanta tektaş kolyeler, yaşamın her alanında kullanım için uygundur.

Pırlanta, benzersiz dokusuyla sevginin ve sonsuz aşkın simgesidir. Saf sevgiyi ve bağlılığı en güçlü şekilde ifade eden pırlanta, tüm bu özellikleriyle en mutlu anların vazgeçilmez değerli taşıdır. Pırlanta tektaş kolyeler ise kadınların vazgeçemediği en önemli aksesuarlardan olan kolyeye, pırlantanın ihtişam dolu anlamını yükler. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz özel anları ölümsüz kılmak istiyor ve ona verdiğiniz değeri anlamla göstermek istiyorsanız pırlanta tektaş kolyeler kusursuz bir hediyedir.

Pırlanta Tektaş Kolye Modelleri

Pırlanta tektaş kolye modelleri, pırlantanın klasik konseptini oldukça güçlü yansıtan detaylarıyla ön plana çıkar. Oval kesim tektaş pırlanta modelleri, her dönem aşkın en iddialı sembolü olan pırlantanın ışıltıyla parlamasını sağlar. Klasik tektaş konseptinin işlendiği tektaş kolye modelleri, büyük oranda karat ağırlıklarına göre kategorize edilir.

Tektaş pırlantalarda karat, pırlantanın toplam ölçüsünü ifade eder. Aynı zamanda farklı dokunuşlarla farklı tasarımlara ev sahipliği yapabilen tektaş pırlanta konsepti, pırlantanın ışıltısını en efektif şekilde yayması adına en iddialı kesim tekniklerindendir. Tektaş pırlanta aksesuarlar güçlü ve cesur kadınların vazgeçilmezidir. Aşkı, bağlılığı, zarafeti, gücü ev ihtişamı simgeleyen tektaş pırlanta aynı zamanda sevginizi göstermenin en etkili yoludur.

Pırlanta Tektaş Kolye Fiyatları

Pırlanta tektaş kolye fiyatları konusunda en temel belirleyici pırlantanın kara özeliğidir. Ayrıca tasarım, kesim tekniği, pırlantanın rengi ve berraklık gibi detaylar da fiyatlar üzerinde önemli düzeyde etki gösterir. Pırlantanın göz alıcı estetiğini sevdiklerinizle paylaşmak ve sevginize anlam kazandırmak istiyorsanız pırlanta tektaş kolyeler, her dönem tercih edebileceğiniz mücevherlerdendir.

Tektaş pırlantalar, dönem fark etmeksiniz zamansız estetik anlayışın en dikkat çeken aksesuarlarıdır. Yüzük, kolye ya da bileklik fark etmeksiniz, her aksesuarda tektaş pırlantanın muhteşem konsepti zamana meydan okur. Eşsiz tasarımların muhteşem detaylarla buluştuğu, elmasın yüz binlerce yıl süren pırlantaya dönüşme yolcuğunu anlamla yansıtan pırlanta tektaş kolye modelleri, Pırlantam’ın özel koleksiyonunda!

 

Crealive