Pırlanta Tektaş Yüzükler

0.10 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
Yeni

0.10 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

PR0051602

7.316 TL

2.463 TL x 3 taksit

0.60 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Yüzük
Yeni

0.60 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Yüzük

PR51538

11.573 TL

3.897 TL x 3 taksit

Tektaş Pırlanta Yüzükler

Tektaş, takı dünyasında aşkın ve sevdanın sembolü takılardandır. Birbirine aşkını itiraf etmek isteyenlerin tercih ettiği pırlanta tektaşlar, şık ve zarif yapıları sayesinde özel günlerde tercih edilebilir. Yenilikçi desenler ve detaylarla hareketlilik kazanan tektaşlar, aynı zamanda kullanışlılığıyla da dikkatleri üzerine çeken takı modelleri arasında yer alır.

Pırlantanın en zarif hali olarak da değerlendirilebilen pırlanta tektaşlar, farklı karat yapılarıyla sizlerle buluşuyor. Pırlantam ayrıcalığıyla yenilikçi bir görünüm elde eden pırlanta tektaşları, kombinlerinizi çok özel bir şekilde tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Minimalist tasarımların yanı sıra gösterişli tasarımlara da erişebilir, tarzınızla bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşıyan tektaşlar, farklı modeller üzerinden tarzına önem veren kadınlara sunuluyor. Zarif tektaş modeller, sade bir görünüm arzulayan kadınlar için en iyi tercihlerden bir tanesidir. Farklı karat yapılarına sahip olan modeller, klasik çizgiden taviz vermeden moderni yakalamanın farklı bir ifadesidir.

Çevresi minik taşlarla bezenmiş tektaş modelleri, gösterişli bir görünüm isteyenlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. Oval tektaş ile tasarlanan ve yenilikçi bir görünüm elde eden oval tektaşlar, özel günlerinizde arzu ettiğiniz tarza ulaşmanızı sağlıyor.

Dikdörtgen kesimli tektaş tasarımları ise hayatın her alanında çok özel bir görünümü mümkün kılıyor. Sizler de tarzınızla uyumlu tektaşları tercih edebilir, kendinizi özel hissetmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Farklı modellere ev sahipliği yapan tektaş yüzükler, aşkın en güzel halidir. Bu nedenle en özel hediyeler arasında yer alır. Kalp tasarımlı tektaşlar, sevdiklerinizi mutlu etmenin en keyifli yoludur. Bunun yanı sıra gösterişli bir yüzük isteyenler için birçok taştan tasarlanan modeller oldukça idealdir. Her zevke hitap edebilen tektaş tasarımlar, ücretsiz kargo seçenekleriyle sizlere sunuluyor.

Modern ve klasik çizgilerle tasarlanan ürünleri inceleyebilir, tarzınıza uygun tasarımları güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Ücretsiz iade seçeneği sayesinde ürünü kolaylıkla iade edebilirsiniz. Ayrıca her ürün, sertifikalı bir şekilde sizlere ulaştırılır. Pırlantam ayrıcalığını bünyesinde barındıran tasarımlar ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilir, benzersiz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Crealive