Pırlanta Yakut Yüzükler

1.10 ct. Pırlanta Yakut Yüzük
%60 İndirim

1.10 ct. Pırlanta Yakut Yüzük

PR0049504Y

29.941 TL 13.043 TL

4.391 TL x 3 taksit

Yakut Yüzükler

Tutkulu görünümü, benzersiz yapısı ile takı dünyalarının vazgeçilmezlerinden olan yakut, tasarımlara güç veriyor. Yüzüklerin hareketlilik kazanmasını sağlayan yakutla tasarlanan modeller, içi ısıtan bir yapıya sahip. Sevginin sembolü olan yakut, aynı zamanda aşk ve zenginliğin de sembolü olarak asırlardan beri kendisine takı dünyasında özel bir yer edinmiş.

Yakutun eşsizliğinin farkında olan Pırlantam, şık ve zarif görünümleriyle dikkat çeken tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Enerjinizi yükselten ve hayatın her alanında şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan yakut yüzükler, fark yaratan modelleriyle kadınların beğenisine sunuluyor. Minimalist yakut yüzük tasarımlarının yanı sıra gösterişi seven kadınlar için ihtişamlı tasarımlar da bulunuyor. Pırlantam ayrıcalığıyla aradığınız yüzüklere mütevazi fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Pırlanta Yakut Yüzük Modelleri

Şık ve zarif kıyafetlerinize enerji katan pırlanta yakut yüzükler, hayatın her alanında benzersiz yapısıyla ön plana çıkıyor. Geçmişin en değerli taşlarından biri olan yakuttan tasarladığı yüzük modellerini sizlerle buluşturan Pırlantam, yakutun eşsizliğini keşfetmenize olanak tanıyor. Pırlantam tasarımlarında her zevke hitap edebilen modeller bulunuyor.

Minik yakut taşıyla tasarlanan yüzük modelleri, sade görünümüyle tarzında sadelik arayanlara yenilikçi bir görünüm vadediyor. Yüzük tercihlerinde her zaman gösterişten yana olan kadınlar içinse çok daha büyük yakutla tasarlanan modeller de sunuluyor.

Klasik bir görünüm isteyenlere yakutun etrafını minik taşların sardığı modellerin sunulduğunu söylemek de olanaklı. Pırlantam ayrıcalığıyla sizlerle buluşan tasarımlar arasından tarzınızı en iyi yansıtanlara zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Pırlanta Yakut Yüzük Fiyatları

Klasik, modern ya da her ikisinin bir arada bulunduğu yakut yüzük modelleri, Pırlantam ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Yalınlığı sevenler için minik taşlarla bezeli modeller oldukça ideal. Bunun yanı sıra keskin ve büyük hatlı yüzükler, ihtişam arzulayanlara sunuluyor. Şık ve zarif görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken pırlanta yakut yüzükler, kadınların arzu ettikleri görünüme zahmetsizce ulaşmasını sağlıyor.

Tarzınızı yansıtan yakut yüzük modellerine ulaşmak için sizlere sunulan modelleri inceleyebilirsiniz. Tutku ve enerjinizi yansıtan tasarımlar, aynı zamanda zarafetinizi de ortaya çıkaracak. Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanan yüzüklerin her birine mütevazi fiyatlarla ve şık özel kutularıyla sahip olabilirsiniz!

Crealive