Pırlanta Zümrüt Küpeler

1.00 ct. Pırlanta Zümrüt Küpe
%60 İndirim

1.00 ct. Pırlanta Zümrüt Küpe

PR0046696

46.165 TL 24.131 TL

8.125 TL x 3 taksit

Zümrüt Küpeler

 

Pırlanta zümrüt küpeler, doğanın en saf rengi olan yeşil ile pırlantanın muhteşem ışıltısının kesiştiği mücevherlerdir. Tarihin her döneminde değerli taşlar arasında en nadidelerden biri olarak kabul edilen zümrüt, anlam dolu yapısıyla insanlık yaşamının her anına refakat etmiştir. Tabiatla özdeşleşen yeşili, kendinize özgü kusursuz bir tonla sunan zümrüt, saf sevginin en belirgin sembolü olmuştur.

Göz alıcı dokusu, muhteşem ambiyansı ve özel anlamıyla zümrüt, aşkınıza değer katacak en nadide taşlardandır. Pırlanta zümrüt küpeler, zarif ve ihtişamlı görünüm elde etmek isteyen kadınların ilk tercihlerindendir. Pırlanta ve zümrüdün anlam dolu birlikteliğinin ürünü olan pırlanta zümrüt küpeler, özel davetlerde tarzınıza ışıltı ve estetik katacak.

Pırlanta Zümrüt Küpe Modelleri

Pırlanta zümrüt küpe modelleri, her zevke hitap eden zengin tasarım çeşitliliğiyle asil görümünden taviz vermek istemeyen kadınlara sunuluyor. Tabiattan ilham alınarak oluşturulan Pırlantam’ın pırlanta zümrüt küpe koleksiyonunda her tarza ve estetik talebe hitap eden ayrıcalıklı modeller bulunuyor. Zümrüdün saf sevgiyi, pırlantanın sonsuzluğu ifade eden anlamıyla bezenen zümrüt küpe modelleri, sevginizi paylaşmak için oldukça ideal bir hediyedir.

Pırlantam’ın seçkin pırlanta zümrüt küpe koleksiyonu içerisinde her tarza hitap eden modeller bulunuyor. Oval hatlar ve damla tasarımların ön plana çıkarıldığı koleksiyonda, zümrüdün etrafını kusursuzlukla saran minimal pırlantalar dikkat çekiyor. Modern görünümleri ve özel tasarımlarıyla zümrüdün kusursuz anlamını en efektif şekilde yansıtan pırlanta zümrüt küpelerle, özel anları unutulmaz ve sonsuz kılabilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Küpe Fiyatları

Pırlanta zümrüt küpeler, saf sevginin ve zarafetin en iddialı temsilcisidir. Yüz hattını ve güzelliği ön plana çıkaran pırlanta zümrüt küpe modelleri; her ortamda güçlü, iddialı, kusursuz ve zarif görünmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Zümrüdün yüz yıllar süren eşsiz yolculuğuyla pırlantanın muhteşem ambiyansının kesiştiği ayrıcalıklı modellerle aşkınıza ihtişam katabilirsiniz.

Gücü, cesareti, saf sevgiyi, asaleti ve zarafeti simgeleyen zümrüdü, yaşamınızın her alanında kullanabilirsiniz. Özel günlerde, davetlerde ya da gündelik yaşamda zümrüt taşının muhteşem anlamına yer vererek kendinizi daima değerli hissedebilirsiniz. Eşsiz tasarımları ve birbirinden seçkin model alternatifleriyle pırlanta zümrüt küpeler, Pırlantam’ın özel koleksiyonunda!   

 

Crealive