Pırlanta Zümrüt Yüzükler

0.49 ct. Pırlanta Zümrüt Yüzük
%60 İndirim

0.49 ct. Pırlanta Zümrüt Yüzük

PR0051500

30.396 TL 13.241 TL

4.458 TL x 3 taksit

0.46 ct. Pırlanta Zümrüt Yüzük
%60 İndirim

0.46 ct. Pırlanta Zümrüt Yüzük

PR0053464

34.952 TL 13.841 TL

4.660 TL x 3 taksit

1.85 ct. Pırlanta Zümrüt Yüzük
%60 İndirim

1.85 ct. Pırlanta Zümrüt Yüzük

PR0050381

132.886 TL 52.623 TL

17.718 TL x 3 taksit

Zümrüt Yüzükler

Zümrüt, asırlardır hem bolluk hem de aşkın sembolü olmuştur. Geçmişten günümüze sahip olduğu değerler ve benzersiz görünümü sayesinde takı dünyasında özel bir yer edinen zümrüt, yüzük tasarımlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Sadakat ve aşkı da sembolize eden zümrütle tasarlanan her bir yüzük modeli, kadınların kendilerini huzurlu ve çok özel hissetmesini sağlıyor.

Klasikle moderni bir araya getiren Pırlantam, göz alıcı pırlanta zümrüt yüzük modelleriyle karşınızda. Çok özel hikayelerin ortaya çıkmasını sağlayan Pırlantam, yenilikçi tasarımları sizlerle buluşturuyor. Tarzında yeniliği ve asaleti ortaya koymak isteyen kadınlara hitap eden pırlanta zümrüt yüzükler, aynı zamanda kadınların kendilerini enerjik hissetmesini de sağlıyor. Pırlantam’ın eşsiz tasarımları arasından tarzınızla uyumlu modelleri tercih edebilir, hayatın her alanında tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Yüzük Modelleri

Farklı kesimleriyle yüzüklere hareketlilik katan zümrüt, enerjik görünümüyle de takı dünyasında kendisine özel bir yer ediniyor. Aşkın, sadakat ve zenginliğin simgesi olan zümrüt ile hareketlilik kazanan tasarımların her biri; asırlardan beri gelen süregelen bir geleneği de yaşatıyor. Her kadında farklı hikayelere dönüşen zümrüt yüzükler, her tarza hitap etme konusunda da çok başarılı.

Pırlantam tarafından oluşturulan zümrüt yüzük koleksiyonu içerisinde benzersiz tasarımlar yer alıyor. Klasik ile modernin birleşiminden meydana gelen tasarımlarda zümrüt temelde yer alıyor.

Zümrüdün çevresinde ise minik pırlantalar yer alıyor. Çok daha gösterişli tasarımlardan hoşlanan kadınlar içinse zümrüdün çevresini saran pırlantalarla hareketlilik kazanan modellerin bulunduğunu belirtmek olanaklı. Tarzınızla uyumlu modelleri seçerek Pırlantam ayrıcalığını hayatın her alanında hissedebilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Yüzük Fiyatları

Klasik çizgiden modern ve yenilikçi tasarıma kadar pek çok farklı tasarımı bir araya getiren Pırlantam, kadınların arzu ettikleri görünümlere ulaşmasını sağlıyor. Baş rolünde yakutun yer aldığı tasarımlarda pırlantanın da eşsiz dansını görmeniz mümkün. Enerjik ve şık görünümüyle sizlerle buluşan zümrüt yüzükler, özel günlerde aradığınız görünüme ulaşmanızı sağlıyor.

Pırlantam’ın sizlerle buluşturduğu pırlanta zümrüt yüzük koleksiyonu içerisinden benzersiz modellere ulaşabilirsiniz. Mütevazi fiyatlarla satışa sunulan tasarımların her biri, şık ve özel mücevher kutularıyla sizlere gönderilecektir.

 

Crealive