Kravat İğneleri

0.10 ct. Pırlanta Ay Yıldız İğne

0.10 ct. Pırlanta Ay Yıldız İğne

PR0056037

10.098 TL

3.400 TL x 3 taksit

Kravat İğnesi

Kravat iğneleri, kravatları tutturmak için tercih edilen ve kombinlerin şık bir şekilde tamamlanmasını olanaklı hale getiren aksesuarlar arasında yer alır. Geniş bir ürün çeşitliliği üzerinden sunulan kravat iğnelerinde zarif bir görünüm oldukça önemlidir. Tarz sahibi erkeklerin tercih ettikleri bu tür aksesuarlarda tasarım kadar fonksiyonel kullanım da önemli olmaktadır.

Hayatın her alanında arzu ettiği bir görünüme ulaşmak isteyen erkeklere özel olarak sunulan kravat iğneleri, Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanıyor. Farklı tasarımlar kullanılarak üretilen kravat iğnelerini inceleyebilir, tarzınızla uyumlu tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kravat iğnelerinde Pırlantam, sizlere benzersiz ve özgün ürünler sunmaya ve sizi mutlu etmeye devam ediyor.

Kravat İğnesi Modelleri

Kravatların sabit durması için tasarlanan, bir yandan da şık ve estetik bir görünüm için satışa sunulan kravat iğneleri, tasarımsal zenginlik nedeniyle geniş bir ürün modeline ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle farklı tarzlara uyum sağlayabilen yenilikçi modellere de kısa sürede ulaşmanız olanaklı. Klasik ve modern çizgiler olmak üzere farklı şekilde tasarlanan ve göz alıcı bir görünüm elde eden tasarımlar, tarzına önem veren erkeklere sunuluyor.

Eğer iş hayatında şık bir görünüm istiyorsanız, pırlantanın eşsizliğini üzerinde taşıyan tasarımları satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ay yıldız tasarımıyla dikkat çeken kravat iğnelerine de çok özel fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Modern ve estetik detaylarıyla mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinen kravat iğneleri, kendinizi hayatın her alanında çok özel hissetmenizi olanaklı kılacak.

Kravat İğnesi Fiyatları

Pırlantanın eşsizliğini üzerinde taşıyan, yenilikçi detaylarıyla ön plana çıkan kravat iğneleri, benzersiz hediyeler arasında da kendisine özel bir yer ediniyor. Sizler de tasarımıyla göz önünde bulunan ve fonksiyonel bir kullanım sunan kravat iğneleri arasından arzu ettiklerinize zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize çok özel hediyeler almak istiyorsanız, onları mutlu edebilecek tasarımları çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan ve farklı takı ürünleriyle de müşterilerinin karşısına çıkan Pırlantam, hayatın her alanında şık ve zarif bir görünümü mümkün kılan tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Crealive