Pırlanta Baget Küpeler

0.32 Karat Pırlanta Baget Küpe
Yeni

0.32 Karat Pırlanta Baget Küpe

PR0084852

22.265 TL

7.497 TL x 3 taksit

Pırlanta Baget Küpe Ürünleri

 

Pırlantanın farklı bir formda kesilmesiyle oluşan baget, takı dünyasına zarif ve şık ürünler katıyor. Pırlantam’ın özel tasarımlarıyla sizlere ulaşan pırlanta baget küpeler, mücevher kutunuzda benzersiz bir yer almaya devam ediyor. Keskin köşeli hatlarla hareketlilik kazanan pırlanta, modern ve incelikli tasarımların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Farklı baget tasarımları bulunmakla birlikte her tasarımın kadınlar üzerinde yarattığı benzersiz etki aynı. İhtişamlı tasarımlar, çok daha gösterişli bir görünüm isteyen kadınlara arzu ettikleri görünümü vadediyor. Bunun yanı sıra zarif taşlarla bezeli tasarımlar, sade stilden yana olan kadınlara sunuluyor. Pırlantam baget küpe koleksiyonunda yer alan tasarımları inceleyebilir, yenilikçi tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Pırlanta Baget Küpe Modelleri

Feminen bir duruş isteyen kadınlara sunulan pırlanta baget küpeler, pırlantanın eşsizliğini üzerinde taşıyan takı ürünleri arasında yer alıyor. Klasik çizgilerle tasarlanan modeller, geçmişten günümüze kadar geleneğin bir devamı niteliğinde. Bunun yanı sıra klasik desenlerin modernize edilmesiyle tasarlanan ürünler de mevcut.

Minik taşların ahengiyle oluşturulmuş baget küpe modelleri, özel günlerinde benzersiz bir görünüm isteyen kadınlara sunuluyor. Modern çizgide tasarlanan ürünler gündelik hayat içerisinde şık ve zarif bir görünümü olanaklı kılıyor. Sizler de klasikten moderne pek çok farklı tasarıma ev sahipliği yapan tasarımlar arasından arzu ettiğiniz pırlanta tektaş küpeleri de tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Baget Küpe Fiyatları

Baget küpeler, yenilikçi tarzı ve feminen duruşlarıyla takı dünyasında sıklıkla tercih edilen küpe modelleri arasında yer alıyor. Pırlantanın benzersizliğiyle tasarlanan modeller, her zevke hitap etme konusunda oldukça başarılı. Pırlantam koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımlar, aynı zamanda zarif görünümü de önceliyor.

Pırlantanın merkezde yer aldığı ve ihtişamın merkezden çevreye yayıldığı tasarımları inceleyerek arzu ettiğiniz tasarımlar zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Pırlantam, sade stil isteyenlere olduğu kadar gösterişli bir kombin arzulayan kadınlara da yenilikçi tasarımlar sunuyor. Kıyafetlerinizdeki şıklığın tamamlayıcısı olan baget küpeler, estetik ve zarif görünüme ulaşılmasını da sağlıyor.

Pırlantam ayrıcalığıyla sizlere sunulan modelleri mütevazi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Pırlantanın baş döndürücü etkisine kapılabilir, kendinizi çok özel hissetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Pırlantam, fark yaratan tasarımlarıyla mücevher dünyasında yer almaya devam ediyor.

Crealive