Pırlanta Beştaş Yüzükler

0.20 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük
Yeni

0.20 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

PR0076977

8.306 TL

2.797 TL x 3 taksit

Beştaş Yüzükler

 

Pırlanta beştaş yüzükler, beş taş ile hareketlilik kazanan ve gösterişli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken yüzük modelleridir. Özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan beştaş yüzükler, modern ve incelikli modelleri bünyesinde barındırır. Aşkın en özel hali olarak değerlendirilen bu tür yüzükler, geniş ürün seçenekleriyle de ön plana çıkar.

Tarzına güvenen kadınlara benzersiz tasarımlar sunmakta olan Pırlantam, hayatın her alanında tercih edilebilen tasarımları sizlerle buluşturuyor. Pırlatanın incelikli yapısıyla özel bir görünüm elde eden beştaş yüzükler, farklı karat yapılarına sahiptir. Siz de kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için beştaşın eşsizliğinden ilham alabilirsiniz.

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Pırlantam ile modern çehresine ulaşan beştaş yüzükler, aşkın en güzel hali olarak da bilinir. Evlilik tekliflerinde sıklıkla tercih edilen beştaş yüzükler, aynı zamanda evliliklerin de mührü olarak değer görür. Bu nedenle farklı tarzlara hitap edebilecek tasarımlara ev sahipliği yapar. HRD sertifikalı beştaş yüzükler ve tamtur yüzükler gibi ürünler ışıltısı ile gözleri kamaştıracak bir tasarıma sahip.

Sevdiklerinizin kendilerini çok daha özel hissetmesini istiyorsanız, HDR sertifikalı tasarımlara yönelim gösterebilirsiniz. İnce tasarımlı beştaşlar, gösterişli bir kullanım istemeyen kadınlara hitap eder. Karat yapıları farklılık gösteren beştaş yüzük tasarımlarının her biri, aşkın ve sevginin sembolü olarak takı dünyasında kendisine özel bir yer edinmeye devam ediyor. Pırlantam ayrıcalığıyla sizlerle buluşan beştaş yüzüklerden arzu ettiklerinizi tercih edebilir, benzersiz tasarımlara çok özel şekilde sahip olabilirsiniz.

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta beştaş yüzükler, çok özel tasarımları ve ihtişamlı yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken takı ürünleri arasında yer alır. Hayatın her alanında tercih edilebilen beştaş yüzükler, aynı zamanda evliliklerin mührü olarak da anılır. Bu nedenle beştaş yüzüklere olan ilgi oldukça farklıdır. Pırlantam, bu ilginin bir gereği olarak benzersiz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

Karat yapıları ve tasarımları birbirinden farklı olan beştaşların fiyatları da değişiklik gösterir. Pırlantam tarafından mütevazi fiyatlarla sizlerle buluşan tasarımları inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pırlantanın en özel hali olan beştaş yüzükler, sevdiklerinizi mutlu etmenin en basit hali. Özel kutularıyla sizlere sunulan pırlanta beştaşları, sevginizin bir ifadesi olarak alabilirsiniz.

 

Crealive