Pırlanta Tamtur Yüzükler

0.15 Karat Pırlanta Yarımtur Yüzük
Yeni

0.15 Karat Pırlanta Yarımtur Yüzük

PR0089425

9.296 TL

3.130 TL x 3 taksit

Tamtur Pırlanta Yüzükler

Sonsuz aşkı simgeleyen pırlanta tamtur yüzükler, kadınların vazgeçemedikleri yüzük modelleri arasında yer alıyor. Değerli taşların yüzük halkasını çevrelemesi ile tasarlanan bu tür yüzükler, ihtişamlı yapılarıyla hayatın her alanında ilgi görüyor. Özellikle evlilik yüzüğü olarak değerlendirilen tamtur yüzüklere Pırlantam ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Kadınlar arasında en popüler yüzük modelleri arasında yer alan tamtur yüzükler, göz alıcı görünümleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Hayatın her alanında tercih edilebilecek tamtur yüzüklere Pırlantam ayrıcalığıyla ulaşabilir, benzersiz tasarımlara zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçenekleriyle satın alabileceğiniz tamtur yüzükler, çok özel ve şık kutularıyla sizlere sunuluyor.

Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri

Pırlanta tamtur yüzükler, takı dünyasının en özel ürünleri arasında yer alır. Yüzük halkasının çevresi, pırlanta ile bezenerek tamtur yüzükler meydana gelir. İncelikli tasarımlarıyla kadınların ilgisini çekmeyi başaran bu tür tasarımlar, aynı zamanda özel günlerde arzu edilen şık ve zarif görünüme ulaşılmasını sağlıyor.

Pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşıyan tamtur ya da yarımtur yüzükler, farklı modeller üzerinden tarz sahibi kadınlarla buluşuyor. Farklı karat yapılarına sahip olan tamtur yüzük modelleri arasından tarzınızla uyumlu tasarımları tercih edebilirsiniz. Minik taşlarla bezeli yüzük modelleri, çok daha sade bir görünüm arzulayan kadınların taleplerini karşılama konusunda oldukça başarılı.

Bunun yanı sıra çok daha büyük taşlarla hareketlilik kazanan tasarımlar, hayatın her alanında gösterişli bir tarz isteyenler için oldukça ideal. Sizler de Pırlantam ayrıcalığıyla sizlerle buluşan tasarımlar arasından beğendiklerinizi tercih edebilir, tarzınızla her ortamda ön plana çıkabilirsiniz.

Pırlanta Tamtur Yüzük Fiyatları

Pırlantanın ihtişamlığıyla tasarlanan ve göz alıcı görünümüyle dikkatleri üzerine çeken tamtur yüzükler, farklı fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Karat yapıları değişiklik göstermekle birlikte ürünlerin tasarımları da farklılık gösteriyor. Pırlantam, ince işçilikle tasarladığı her bir ürünü mütevazi fiyatlarla sizlere sunuyor.

Klasik ve modern çizgilerle tasarlanan modelleri inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlarıçok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Pırlantam tarafından sizlere sunulan tasarımların her birine ücretsiz kargo seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca her ürün sertifikalı olduğundan, benzersiz ürünlere güvenilir bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Pırlantam, her an tarzınızla ön plana çıkmanızı sağlayan tasarımları sizlere sunmaya devam ediyor.

 

Crealive