Pırlanta Baget Kolyeler

0.14 Karat Pırlanta Baget Kolye
Yeni

0.14 Karat Pırlanta Baget Kolye

PRAP0431K

11.870 TL

3.997 TL x 3 taksit

Baget Pırlanta Kolyeler

 

Pırlanta baget kolyeler, baget kesimin muhteşem özeliklerini son derece iddialı şekilde yansıtan ayrıcalıklı kolye modelleridir. Baget kesimin keskin, net ve dikkat çeken çizgilerden oluşan özel konsepti, pırlantanın kusursuzluğunu muhteşem şekilde ortaya çıkarır. Son dönemde kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarından olan baget kolyelerle aşkınıza verdiğiniz değeri benzersiz şekilde hissettirebilirsiniz.

Pırlantam pırlanta baget kolye koleksiyonu, üst düzey el işçiliğini yüksek kalitede pırlantayla buluşturuyor. Her bütçeye, zevke, yaşa ve estetik perspektife ev sahipliği yapan geniş yelpazeli model çeşitliliğiyle koleksiyon, sevdiklerinize anlam dolu hediyeler verebilme imkanı sunuyor. Baget kesimin sert, dinamik ve keskin hatlarını benzersizce yansıtan baget pırlanta kolyeler, fark karat özellikleriyle dikkat çekiyor.

Pırlanta Baget Kolye Modelleri

Pırlantam baget kolye modelleri, temel olarak baget kesim konseptine ev sahipliği yapıyor. Son dönemde pırlanta kesim teknikleri arasında en çok ilgi gören teknik olan baget kesim, pırlantanın kusursuzluğunu büyük taşlarla yansıtıyor. Muhteşem taşları çepeçevre saran minimal pırlantalar, baget kesim tekniğine anlam ve detay katarken, tasarımı canlandırıyor.

Pırlantam’ın pırlanta baget kolye koleksiyonu içerisinde seçkin el işçiliğinden çıkan farklı modeller yer alıyor. Özel tasarımların özgün detaylar ve pırlantanın anlam dolu dünyasıyla bütünleştirildiği koleksiyonda, keskin hatların yanı sıra oval çizgilerden oluşan modeller de ön plana çıkıyor. Baget konseptinin farklı modellerle işlendiği koleksiyon, sevdikleriniz için en ayrıcalıklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Pırlanta Baget Kolye Fiyatları

Pırlanta baget kolye fiyatları, her bütçeye hitap eden geniş yelpazeli seçeneklerle Pırlantam kalitesi ve avantajlarıyla sunuluyor. Pırlantanın en muhteşem ve dikkat çekici hali olan baget kesim, koleksiyonda yer alan özel tasarımlarla fark yaratıyor. Farklı temaların işlendiği benzersiz pırlanta baget kolyeler, yaşamınıza pırlantanın ışıltısını en görkemli şekilde yansıtacak.

Baget pırlanta kolyeler, hemen her tarza hitap etmenin dışında yaşamın alanında tüm kombinlerde kullanım için uygundur. Gündelik yaşamdan özel davetlere kadar her alanda kombinlerinizde yer verebileceğiniz baget pırlanta kolyeler, tarzınıza değer, zarafet, anlam ve ışıltı katacak! Birbirinden seçkin ve özel tasarımlardan oluşan eşsiz pırlanta baget kolyeler, Pırlantam’ın benzersiz koleksiyonunda!

 

Crealive