Pırlanta Tektaş Küpeler

0.60 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Küpe
Yeni

0.60 Karat Görünümlü Pırlanta Tektaş Küpe

PREL0155-KP

8.306 TL

2.797 TL x 3 taksit

0.20 Karat Pırlanta Tektaş Küpe
Yeni

0.20 Karat Pırlanta Tektaş Küpe

PR33677

11.870 TL

3.997 TL x 3 taksit

Tektaş Küpeler

Tektaşlar, aşkın sembolüdür. Bu nedenle takı dünyasında tektaş sıklıkla tercih edilir. Pırlantanın ahengiyle tasarlanan pırlanta tektaş küpeler, zarif bir görünüm isteyen kadınlara hitap eden küpe koleksiyonları arasında yer alır. Özgün ve yaratıcı tasarım ile sizlerle buluşan tektaş küpeler, şık ve estetik bir görünümü de önceliyor.

Pırlantam benzersizliğiyle tasarlanan ve titiz bir işçiliğin en özel hali olan tektaş küpeler, arzu ettiğiniz görünüme sahip olmanızın en kolay yolu! Tek taşın yalınlığı ya da ihtişamını bünyesinde barındıran tasarımları inceleyebilir, tarzınızla uyumlu tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Pırlantam, sizlere bir tasarımdan çok daha fazlasını sunuyor.

Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanarak zarafet arzulayan kadınlara sunulan pırlanta tektaş küpeler, detaylarında şıklığı barındırıyor. Gündelik hayat içerisinde muhteşem bir görünüm için kullanılabilen bu tür tasarımlar, özel günlerde de tercih edilebiliyor. Ayrıca her tarza uygun tasarımlar, Pırlantam tektaş küpe koleksiyonuyla sizlerle buluşuyor.

Enerjik görünümünü bünyesinde barındıran tektaş küpeler, hareketli bir kombinin en özel tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra klasik çizgide tasarlanan tektaş küpe modelleri, şık ve zarif bir tarz isteyenlere sunuluyor. Karat yapıları birbirinden farklı olan modeller arasından arzu ettiğiniz tasarımlara sahip olabilirsiniz. Hayatın her alanında arzuladığınız görünüme ulaşabilir, kendinizi çok özel hissetmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Küpe Fiyatları

Davetlerde, iş hayatında ya da gündelik hayat içerisinde tercih sebebi olan pırlanta tektaş küpeler, yenilikçi görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Aşkın ve sevginin sembolü olan tektaşlar, aynı zamanda asaletin de simgesi konumunda. Göz alıcı bir sadelik isteyenler için zarif detaylarla tasarlanmış modeller ideal. Bunun yanı sıra çok daha gösterişli modeller, ihtişamı arayanlara sunuluyor.

Pırlantam ayrıcalığıyla sizlere sunulan ve modern bir görünüm elde eden pırlanta tektaş küpe koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Tarzınızla uyumlu modeller arasından tercihte bulunabilir, yenilikçi tasarımlara mütevazi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pırlantam, ücretsiz kargo seçenekleriyle sizlere sunmuş olduğu ürünleri, özel mücevher kutularıyla sizlere ulaştırıyor. Hayatın her alanında göz alıcı bir görünüm arzuluyorsanız, sizlere sunulan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Crealive