Pırlanta Fantezi Küpeler

0.07 Karat Pırlanta Kelebek Küpe
Yeni

0.07 Karat Pırlanta Kelebek Küpe

PR0040037

6.920 TL

2.330 TL x 3 taksit

0.32 Karat Pırlanta Fantezi Küpe
Yeni

0.32 Karat Pırlanta Fantezi Küpe

PR0048191

13.553 TL

4.563 TL x 3 taksit

0.39 Karat Pırlanta Coronet Küpe
Yeni

0.39 Karat Pırlanta Coronet Küpe

PRE0590DSET

14.543 TL

4.897 TL x 3 taksit

0.50 Karat Pırlanta Fantezi Küpe
Yeni

0.50 Karat Pırlanta Fantezi Küpe

PR0054518

17.315 TL

5.830 TL x 3 taksit

0.35 Karat Pırlanta Kalp Küpe
Yeni

0.35 Karat Pırlanta Kalp Küpe

PR84356

19.691 TL

6.630 TL x 3 taksit

0.26 Karat Pırlanta Küpe
Yeni

0.26 Karat Pırlanta Küpe

PR98003

27.017 TL

9.097 TL x 3 taksit

Fantazi Küpeler

 

Özgün ve yaratıcı tasarımlar, takı dünyasında her zaman kendisine özel bir yer bulmuştur. Pırlanta fantezi küpeler, takı dünyasının benzersiz tasarımları arasında yer alıyor. Minik tasarımlar, ihtişamlı modeller, modern çizgide tasarlanan ürünler ve daha fazlası; Pırlantam ürünleri üzerinden sizlere yenilikçi bir şekilde sunuluyor.

Yenilikçi tasarımları bünyesinde barındıran fantezi küpeler, aynı zamanda pırlantanın ışıltısına da ev sahipliği yapıyor. Pırlantam ile tasarlanan ve sizlere benzersiz bir şekilde sunulan tasarımlar arasından arzu ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Şık detaylarıyla her bir tasarım, hayatın her alanında istediğiniz şık ve zarif görünüme ulaşmanızı sağlayacak. Siz de göz alıcı tasarımlara ulaşmanın ve tarzınızı ön plana çıkarmanın keyfini yaşayın!

Pırlanta Fantezi Küpe Modelleri

Pırlantanın ahengiyle tasarlanan pırlanta fantezi küpeler, fark yaratan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bir yıldız gibi parlamak isteyen kadınlara sunulan yıldızlı küpeler, zarif ve şık görünümleriyle takı dünyasında kendisine özel bir yer ediniyor. Pırlantanın saflığıyla tasarlanan pırlanta fantezi küpe modelleri, tarzınızı incelikli bir şekilde tamamlamak isteyen kadınlara bir tasarımdan çok daha fazlasını sunuyor.

Yonca desenli tasarımlar ise hayattaki şansını takılarıyla ön plana çıkarmak isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Takı dünyasındaki en özel desenlerle hareketlilik kazanan tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi tercih edebilir, yenilikçi görünüme ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Pırlanta Fantezi Küpe Fiyatları

Pırlantam benzersizliğiyle tasarlanan ve zarafeti simgeleyen bu küpeler, kombinlerini çok özel tasarımlarla tamamlamak isteyen kadınlara sunuluyor. Farklı tarz küpeler, her tarza hitap edebilecek yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sıra taşlardan oluşan tasarımlar ile arzu ettiğiniz modern ve incelikli görünüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca pırlanta halka küpelere de göz atabilirsiniz!

Minik taşlarla tasarlanan ve dinamizm elde eden küpeler ile sade stilinize hareketlilik katabilirsiniz. Pırlantadan ilham alan fantezi küpe tasarımları, Pırlantam ayrıcalığıyla sizlere sunuluyor. Tarzınızı yansıtan modellere mütevazi fiyatlar üzerinden ulaşabilir, şık ve zarif bir görünüme zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Yenilikçi detaylarla tasarlanan pırlanta fantezi küpeler, özel günlerin yanı sıra gündelik hayat içerisinde de istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlayacak. Pırlantam, tarzınızla bütünlük sağlayan göz alıcı tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Crealive