PIRLANTA BİLEKLİK

0.01 Karat Pırlanta Kalp Bileklik
Yeni

0.01 Karat Pırlanta Kalp Bileklik

PRGK01634

1.673 TL

563 TL x 3 taksit

0.09 Karat Pırlanta Fantezi Bileklik
Yeni

0.09 Karat Pırlanta Fantezi Bileklik

PR0029472

6.920 TL

2.330 TL x 3 taksit

0.65 Karat Pırlanta Damla Yakut Bileklik
Yeni

0.65 Karat Pırlanta Damla Yakut Bileklik

PR0044575Y

8.207 TL

2.763 TL x 3 taksit

0.65 Karat Pırlanta Damla Safir Bileklik
Yeni

0.65 Karat Pırlanta Damla Safir Bileklik

PR0099686

8.801 TL

2.963 TL x 3 taksit

0.50 Karat Pırlanta Damla Zümrüt Bileklik
Yeni

0.50 Karat Pırlanta Damla Zümrüt Bileklik

PR0046695

12.365 TL

4.163 TL x 3 taksit

1.15 Karat Baget Pırlanta Bileklik

1.15 Karat Baget Pırlanta Bileklik

PRC001400

29.440 TL

9.912 TL x 3 taksit

Pırlanta Bileklik Ürünleri

 

Bileklik, takı dünyasının her zaman nazlı ürünlerinden biri olmuştur. Zarif yapısıyla ve modernize edilmiş tasarımlarıyla tarz sahibi kadınlara sunulan bileklikler, farklı taşlarla hareketlilik elde etmeyi sürdürüyor. Özellikle elmasın en özel hali olan pırlanta, bilekliklere hayat veriyor. Bilekliklere yeni bir soluk getirmeyi başaran pırlanta, farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Safirin benzersizliğini üzerinde taşıyan pırlanta safir bileklikler, zarif yapısıyla dikkatleri üzerine çeken pırlanta anahtar bileklikler, fark yaratan tasarımlarıyla her zevke hitap edebilen pırlanta fantezi bileklikler ve daha fazlası Pırlantam’ın pırlanta bileklik koleksiyonunda! Yenilikçi tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşabilir, aradığınız tasarımları mütevazi fiyatlarla satın alabilirsiniz.  

Pırlanta Bileklik Modelleri

Bilekliklere hayat veren pırlanta, benzersiz tasarımların oluşmasını sağlıyor. Safir, yakut, zümrüt, suyolu bileklikler gibi çok özel taşlarla hareketlilik kazanan tasarımlar; farklı ortamlarda kullanılabilecek niteliklere sahip. Zümrüdün tüm ihtişamlığını bünyesinde barındıran pırlanta zümrüt bileklikleri, özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarında yapacağınız kombinlerde pırlanta sonsuz bileklik modellerini tercih edebilir, kombinlerinizin modern ve incelikli bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Pırlanta kelepçe bileklikler, her zaman gösterişli bir tarz isteyenler yanında tercih edeceğiniz pırlanta kolyeler ile oldukça ideal.

Pırlantam tarafından tasarlanan pırlanta bilekliklerin her biri, sahip oldukları özellikler ve ihtişamlı görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sade bir tarz isteyenler için sunulan incelikli ve zarif tasarımlar, farklı model seçeneklerine sahip. Bunun yanı sıra trend desenlerle hareketlilik kazanan pırlanta bileklikler, hayatın her alanında göz alıcı bir görünümü mümkün kılıyor. Arzu ettiğiniz tasarımlara Pırlantam ayrıcalığıyla ulaşabilir, her ortamda tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz.

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Takı dünyasının en nazlı üyesi olan pırlanta bileklikler, farklı modelleri bünyesinde barındırıyor. Her zevke hitap edebilen modeller, kullanım kolaylıklarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Pırlantam, geniş bir ürün skalası üzerinden sizlere yenilikçi tasarımlar sunmaya devam ediyor. Pırlanta kelepçe bileklikler, fantezi bileklikler, baget bileklikler, yakut bileklikler ve daha fazlası; tarz sahibi kadınlara hitap ediyor.

Pırlantam ayrıcalığını bünyesinde barındıran tasarımların her birine mütevazi fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Çok özel ve şık kutularında sizlere sunulan pırlanta bileklikler hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etme konusunda oldukça başarılı.

Crealive