Pırlanta Baget Yüzükler

0.07 Karat Pırlanta Prenses Tacı Baget Yüzük
Yeni

0.07 Karat Pırlanta Prenses Tacı Baget Yüzük

PR0098607

7.861 TL

2.647 TL x 3 taksit

0.20 Karat Pırlanta Baget Yüzük
Yeni

0.20 Karat Pırlanta Baget Yüzük

PR0098608

11.276 TL

3.797 TL x 3 taksit

0.21 Karat Pırlanta Baget Yüzük
Yeni

0.21 Karat Pırlanta Baget Yüzük

PR0089427

12.266 TL

4.130 TL x 3 taksit

Baget Yüzükler

 

Pırlantanın çok özel bir kesimi olarak değer gören baget, farklı takı ürünlerine hayat veriyor. Dikdörtgen kesimli baget yüzükler, ihtişamlı yapısıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Pırlantam ile yeniden hayat bulan baget yüzükleri, benzersiz bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Klasik çizgiyle tasarlanan modellerin yanı sıra modern çizgilerle tasarlanan baget yüzükler de sizlerle buluşuyor.

İhtişamı ve incelikli görünümü mümkün kılan baget yüzükler, gösterişli bir kombin isteyenlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. Sizler de Pırlantam ayrıcalığıyla sizlerle buluşan baget tasarımları inceleyebilir, arzu ettiğiniz görünüme ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Parmaklarınızda göz kamaştırıcı bir görünüm için bu yüzüklerin ihtişamından yararlanın!

Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

Pırlantanın özel bir şekilde kesilmesiyle oluşan baget, yenilikçi görünüm vadeden yüzük modellerinin oluşmasını sağlıyor. Farklı modeller bulunmakta olup her model, farklı zevklere hitap edebilecek türdendir. Safir ile bezenen baget yüzükler, estetik bir görünüm elde etme konusunda oldukça başarılıdır. Çevresi minik taşlarla bezeli baget yüzükler, hayatın her alanında modern bir duruş kazanmak isteyen kadınlar için oldukça idealdir.

Klasik ve modern çizginin bir arada bulunduğu tasarımlar, geleneksel görünümün modernize edilmiş hali olarak ön plana çıkar. Farklı karat yapılarına sahip olan tasarımlar ile Pırlantam ayrıcalığını her yerde keşfedebilirsiniz. Aradığınız tasarımlar, Pırlantam ile tam da yanınızda!

Pırlanta Baget Yüzük Fiyatları

Pırlantam’ın baget yüzük koleksiyonunda bulunan tasarımların her biri, mücevher dünyasının incisidir. Pırlantam, minimalist tasarımların yanı sıra gösterişli baget yüzük tasarımlarını da sizlerle buluşturuyor. Minik pek çok taşla tasarlanan baget yüzükler, ihtişamlı bir görünüm isteyen kadınlara bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor.

Büyük taşlarla hareketlilik kazanan tasarımlar, pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşıma konusunda oldukça başarılı. Karat yapıları birbirinden farklı tasarımlar, mütevazi fiyatlarla sizlere sunuluyor. Koleksiyonunda yer alan tasarımları inceleyebilir, tarzınızı yansıtan modelleri bulabilirsiniz.

Ücretsiz kargo seçenekleriyle sizlerle buluşan baget yüzüklere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pırlantam, beğendiğiniz baget yüzükler ve tektaş yüzükleri özel ve şık mücevher kutusunda sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Parmağınızda şık ve zarif bir yüzük taşımak istemez misiniz?

Crealive