Elmas Yüzükler

Elmas Yüzük

 

Bilinen en sert değerli taşlardan biri olan elmas, mücevher dünyasında nam salmıştır. Birçok ürünün tasarımında kullanılmakla birlikte elmas yüzükler, her zaman mücevher sektörüne kendisine özel bir yer ediniyor. Yüzyıllardan beri yüzük tasarımında tercih edilen elmas, kadınların şık ve zarif bir görünüm elde etme taleplerini de en iyi şekilde karşılıyor.

Elmasın hareketlilik kattığı yüzük tasarımları, her tarza uyum sağlama konusunda oldukça başarılı. Sade bir stil istiyorsanız, minimalize edilmiş elmas tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Her ortamda şatafatlı bir görünümse tercih ettiğiniz, çok daha gösterişli tasarımlara yönelmeniz çok daha iyi olacaktır. Benzersiz ve göz alıcı tasarımlarıyla Pırlantam, bir yüzükten çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlıyor.

Elmas Yüzük Modelleri

Elmasın yer aldığı, modern bir duruş kazanan elmas yüzükler; geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapıyor. Farklı karat oranlarına sahip elmaslarla tasarlanan yüzükler, yenilikçi bir görünüme sahiptir. Minimalize edilmiş taşlardan meydana gelen elmas yüzüklerle hayatın her alanında modern bir duruş sergileyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra elmas tektaş yüzüklerle aşkınızı itiraf edebilirsiniz. Pırlantam ayrıcalığıyla tasarlanan elmas tektaş yüzükler, sade bir stil isteyenler için oldukça ideal. Elmas kalp tasarımlar ise mücevher dünyasında fark yaratan tasarımıyla kendisine özel bir yer edinmeyi başarıyor. Kalbin iç kısmında yer alan minik taşlar, yüzüğün her ortamda ışıldamasını sağlıyor.

Yüzük tasarımlarında özel bir yer edinen baget yüzükler, elmas detayları da bünyesinde barındırıyor. Ortada büyük bir elmasın yer aldığı yüzük tasarımlarında, elmasın çevresinde minik taşlar bulunuyor. Bunların yanı sıra elmas gül yüzük, pırlanta yakut elmas yüzük ve daha pek çok model arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Elmas Yüzük Fiyatları

Elmas yüzüklerde tasarımların farklılık göstermesi, elmas yüzük fiyatlarının da değişmesine neden oluyor. Kullanılan elmasın karat oranı, yüzüğün boyutu, ne kadar elmas kullanıldığı olmak üzere birçok parametre; fiyatları doğrudan etkiliyor. Mücevher dünyasında gerçekleştirdiği profesyonel çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Pırlantam, hayatın her alanında kullanabileceğiniz tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Sizler de Pırlantam ayrıcalığıyla ve mütevazi fiyatlarla sizlerle buluşan tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. En özel tasarımların adresi her zaman olduğu gibi yine Pırlantam!

 

Crealive